| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnifier |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність підсвічування | Так |
Ручна лупа з підсвіткою 6902AB
Ручна лупа з підсвіткою 6902AB — це зручний інструмент для читання, рукоділля, роботи з дрібними деталями, ремонтом електроніки та оцінки ювелірних виробів. Модель має сучасний ергономічний дизайн і виготовлена з міцного пластику, що робить її легкою та комфортною у використанні.
Лупа обладнана трьома яскравими світлодіодами, що забезпечують рівномірне освітлення без відблисків. Підсвітка живиться від трьох батарейок AAA (не входять до комплекту).
Пристрій має дві лінзи:
-
Основна лінза діаметром 75 мм зі збільшенням 3x — підходить для читання, перевірки документів, вишивки та моделі.
-
Додаткова лінза діаметром 22 мм зі збільшенням 45x — дає змогу розглядати особливо дрібні деталі, включно з елементами електроніки та ювелірними вставками.
Характеристики:
-
Живлення: 3 батарейки AAA (не входять до комплекту)
-
Подсветка: 3 светодиода
-
Діаметр основної лінзи: 75 мм
-
Збільшення основної лінзи: 3Х
-
Діаметр допоміжної лінзи: 22 мм
-
Збільшення допоміжної лінзи: 45Х
-
Габарити: 194 × 84 × 27 мм
-
Вага: 121 г
-
Матеріал корпусу: пластик
- Ціна: 165 ₴



